Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.09.10, 16:47   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
tualim
Administrator

tualim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 3793
Puan Grafiği
Rep Puanı:22464
Rep Gücü:20
RD:tualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond reputetualim has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 125
207 Mesajına 2.103 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Cpanelden Yedek Almak ve Yüklemek Resimli Anlatım. Cpanelden Yedek Nasıl Alınır .

Cpanelden Yedek Almak ve Yüklemek Resimli Anlatım. Cpanelden Yedek Nasıl Alınır .

Cpanelden yedek almak ve yüklemek resimli anlatım.
Cpanelden yedek nasıl alınır ve alınan yedek nasıl geri yüklenir elimden geldiği kadar anlatmaya çalışacam. Eğer bir hatamız olursa şimdiden özür dilerim.
Eğer işe yararsada çok sevinirim.

İlk önce cpanelimize giriş yapıyoruz. Alltaki resimde belirttiğim yeri tıklayıp
içeri giriyoruz.

Alttaki resimde belirttiğim yere tıklıyoruz.

Karşımıza açılan sayfada nasıl yedek alacağımızı belirtmemizi istiyor
aşağıda belirttiğim yere tıklıyoruz,ful yedek için.

Şimdi alttaki sayfa açılıyor. Burada eğer yedeğiniz varsa daha önceden aldığınız onalrıda görebilirsiniz.Burada hiçbirşey yapmanıza gerek yok, resimdede belirttiğim gibi orada mail adresiniz vardır.
Generate Backup butonuna basıp ful yedeğimizi alıyoruz.
Yedek alınınca size mail gelecektir.
Şimdi ftp mize giriş yapıyoruz.

Yukarıda resimde görüldüğü gibi yedeğimiz alınmış. Bir rar tek yedektir bende daha önce aldığım yedekte olduğu için iki tane eğer siz ilk yedek aldıysanız tek rar dosyası olacak.
Kolay Gelsin.

Denemelerinizi yedek almadan yapmayınız.
Hazırlayan arkadaşa teşekkür ederiz.
tualim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla