Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.01.14, 22:50   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Başak
Moderator

Başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6324
Puan Grafiği
Rep Puanı:14360
Rep Gücü:167
RD:Başak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 53
719 Mesajına 1.316 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Ahmet Mücahit Ören Biyografisi - Ahmet Mücahit Ören Hayatı - Ahmet Mücahit Ören Kimdi

Ahmet Mücahit Ören Biyografisi - Ahmet Mücahit Ören Hayatı - Ahmet Mücahit Ören Kimdir?

Ahmet Mücahit Ören (d. 1972, İstanbul), Türk iş adamı. İhlas Holding'in yönetim kurulu başkanı ve genel müdürüdür.

Enver Ören ve Dilvin Ören'in tek çocuğu olarak 1972'de dünyaya gelmiştir. 1993'te Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesi'nden mezun olmuştur. 1995'te evlenen Ören 2006 yılında boşanmış, 2007 yılında ise tekrar evlenmiştir. İlk evliliğinden 2 çocuğu, ikinci evliliğindense 3 çocuğu olmuştur. 1998 yılında babası tarafından İhlas Holding CEO'luğuna atanmıştır. İhlas Yayın Holding'in kurulmasında büyük etkisi olmuş, bir dönem TGRT genel müdürlüğü yapmıştır.

2001 yılında BDDK tarafından yönetimine el konulan İhlas Finans'ın yönetim kurulu başkanıydı. Yönetime el konulmasının ardından ABD'ye gitmiş ve ABD vatandaşı olmuştur.

Babası Enver Ören'in vefatı üzerine 25 Şubat 2013'te alınan kararla İhlas Holding'in başına geçmiştir.

Bünyesindeki medya kuruluşları:

2013-: Türkiye (İlk ismi Hakikat'ti, sonra Türkiye adını aldı)
2013-: Made in Turkey
2013-: Post
2013-: Hakikat Kitabevi
2013-: İhlas Haber Ajansı
2013-: TGRT EU (Rupert Murdoch'a sattı, geri aldı)
2013-: TGRT Haber
2013-: TGRT Belgesel
2013-: TGRT FM
İhlas Dergi grubu
--------------Tualimforum İmzam--------------
Yeniden gülmem için
Beni baştan sevmen lazım.......
Başak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla